Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama işini meslek olarak belirlemiş, kurs verilerek özel olarak yetiştirilmiş koltuk yıkama servislerimiz size hizmet etmek için bir telefon kadar yakın. Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Piyasadaki taklitlerimizden sakının. Unutmayın bizim uzmanlık alanlarımızdan biride Koltuk Yıkama dır.

Koltuk Yıkama, özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınıza garanti veriyoruz. Koltuk Yıkama en kötü ihtimalle yılda bir kere yapılmalıdır. Yıkama işlemi görmeyen koltuğun üzerindeki lekelerin kalıcı olabilme ihtimali çok yüksektir. Belli periyotlarda yıkanan koltuk hem hijyen hemde görünüm bakımından çok daha iyi olacaktır aynı zamanda kullanım ömrü de artacaktır. Bizim tavsiyemiz koltukların yılda 2 defa yıkanmasıdır. Yılda bir kere yıkanan koltukta görünüm bakımından iyi olacaktır. Ama 1 sene uzun bir zaman olduğundan hijyeni sağlamak zor olabilir.

Bursa Koltuk Yıkama

Bursa koltuk yıkama firmamız tüm semtlere servis veren ve sundugu tüm koltuk yıkama işlemlerinde temizlik garantili hizmet veren tek firmadır. Bursa da koltuk yıkama alanında 15 senedir hizmet veren koltuk yıkama firması olma tecrübeyle sizlere en iyi hizmeti sunmamamızı sağlamaktadır.yıkadıgımız tüm koltuklarda temizlik garantimiz vardır.koltuk yıkama fiyatları için ise fiyat listemiz yerine müşteri temsilcilerimizi aramanız en net ve dogru fiyatları verebilmemiz için önemlidir.şüphesiz her koltuk takımı aynı değildir yedili takım sekizli ,dokuzlu,minderli,deri kollu vs. bir çok model koltuk olmasından kaynaklı koltuk yıkama fiyatları değişgenlik göstermektedir. Müsteri temsilcilerimiz serviste sunan arkadaşlarımızdan olduğu için size en doğru fiyatı verir ve kesinlikle verilen ücret harici exstra bir ücret alınmaz, bursa koltuk yıkama da yıkama temizlik sonrası kuruma süresi yıkama süresi ve benzeri tüm sorularınızı müşteri temsilcilerimiz tam olarak anlatacaktır. İstanbul koltuk yıkama da yıkatacagınız her koltuk yüzde yüz güvence altındadır. Koltuk yıkama fiyatları vede vermiş oldugu indirimler ile siz değerli müşterilerine mükemmel temizlik garantisini vermekteyiz. kampanyalar ve fiyatlandırmalar için lütfen bizi arayın.

Bursa Nilüfer koltuk yıkama firmamız tüm semtlere servis veren ve sunduğu tüm koltuk yıkama işlemlerinde temizlik garantili hizmet veren tek firmadır.Bursa Nilüfer ve Osmangazi ilçelerinde koltuk yıkama alanında 15 senedir hizmet veren tek firma olmamız tecrübeyle sizlere en iyi hizmeti sunmamızı sağlamaktadır.Yıkadığımız tüm koltuklarda temizlik garantimiz vardır. Koltuk yıkama fiyatları için ise fiyat listemiz yerine müşteri temsilcilerimizi aramanız en net ve doğru fiyatları verebilmemiz için önemlidir. Şüphesiz her koltuk takımı aynı değildir yedili takım sekizli ,dokuzlu, minderli, deri kollu vs. bir çok model koltuk olmasından kaynaklı koltuk yıkama fiyatları değişkenlik göstermektedir.müşteri temsilcilerimiz serviste sunan arkadaşlarımızdan oldugu için size en doğru fiyatı verir ve kesinlikle verilen ücret harici ekstra bir ücret alınmaz,Bursa Nilüfer koltuk yıkama da yıkama temizlik sonrası kuruma süresi yıkama süresi ve benzeri tüm sorularınızı müşteri temsilcilerimiz tam olarak anlatacaktır.

Koltuk Yıkama Aşamaları

Islatma

Bu aşamada antibakteriyel ve oksijen bazlı deterjan karışımını koyduğumuz püskürtme aracımız ile kumaşın ıslanmasını sağlarız. Islatma bittikten sonra 5 dakika bekleriz. Bu sayede kirler ve lekeler yumuşar. Koltuk ve yatak yıkama için bu ürünleri kullanmamızın sebebi yıkamadan sonra aylar geçse bile kumaşın antibakteriyel kalması ve bakterilerle savaşmasıdır.

Fırçalama

Bu aşama en önemli aşamadır.Koltuk kumaşında en ufak bir kir en ufak bir koku v.b kalmayana kadar fırçalanır. Bu sayede koltuklarınız yada yataklarınızdaki kirler kumaştan ayrılır. Fırçalama işlemi işin içine eklendiğinde daha çok emek harcanır. Bu yüzden bir çok firma bu sistemden uzak durur. Koltuk yıkama sektöründe fırçalama sistemini kullanmayan firmalara itibar etmeyin.

Vakumlama

Bu Aşama‘ da çok önemlidir. Eğer su iyi çekilmez ise koku ve kusma yapabilir. Bu aşamada koltuk kumaşının 5 cm altına kadar inen temiz suyu kirli su olarak makinemizin kazanına çekeriz. Bu sayede kirlerden arınmış olur ve bu sistem koltuk temizlenene kadar devam eder. Koltuğun temizlendiğini ise vakum makinesinin ucundaki apartın içinden geçen suyun renginden anlamaktayız. Eğer suyun rengi siyah veya kahverengi ise hala daha kumaşta kir var demektir ve yıkama işlemine devam edilir.

Call Now ButtonHemen Arayın