Halı Yıkama

Halı Yıkama Hizmeti

Tam otomatik halı yıkama makineleri sayesinde, evinizin en çok kirlenen ve en hassas olan eşyalarını anında pırıl pırıl yapacak profesyonel bir temizlik uygulaması için temizlik hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bitkisel formüllü deterjan kullanımı ve halınızın yapısına göre hassas yıkama metotlarıyla, halınız hem temizlenir hem de yenilenir.

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Ücretsiz servis seçeneğiyle halınızı adresinizden alarak, halı yıkama fabrikasına getirmekte olan temizlik ekibi, halının dikim ve kumaş yapısına göre profesyonel bir temizlik hizmeti sağlamaktadır. Öncelikle yıpranmadan ve zarar görmeden temizlenmesi için tozu alınır, arka ve ön bölgeleri ayrı deterjanlarla yıkanarak doğal kurutma yöntemleriyle birebir aynı olan santrifüj kurutma işlemine başlanır. Hızlı ve steril bir şekilde halının temizlenmesi ile hav akma işlemi yapıldıktan sonra paketlendikten sonra adresinize teslim edilecektir.

Halının zarar görmemesi için hassas bir yıkama gerçekleştirilerek, halı yapısına göre deterjan ve fırçalama işlemi yapılacaktır. Yerde kullanılmakta olan halı içerisinde birçok mayt türü mikroorganizmanın bulunmasına neden olmaktadır. Bunun için toz alma, havalandırma ve en önemlisi bakterilerin yok olması için derinlemesine bir temizlik gerçekleştirilmektedir. Bu aşamada bitkisel deterjanlarla halının yapısına zarar vermeden, kusursuz bir temizlik işlemi gerçekleştikten hemen sonra buharlı yıkama ve sonrasında hav alma işlemi tamamlanır. Derinlemesine bir temizlikten sonra uzun süre temiz bir halı kullanımı sağlanacak şekilde pırıl pırıl şekilde size teslim edilecektir.

Call Now ButtonHemen Arayın