Çekyat ve Kanepe Yıkama

Çekyat ve Kanepe Yıkama

Çekyat ve kanepe yıkama ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Çekyat ve Kanepe kumaşları kir, mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişlidir. Nasıl ki bir giydiğimiz eşyayı ikinci kez giymeden önce yıkıyorsak aynı şekilde devamlı kullanmış olduğumuz koltukları da belli periyotlarda yıkatmalıyız.Genellikle yaptığımız iş, elimize sabunlu bir bez alıp yada bir lif alıp bütün gücümüzle çekyat yada kanepelerimizi silmek olur.Hele eve acil bir misafir gelecekse yada bayram öncesi bu işler bir kabusa döner. Diyelim ki, çekyat ve kanepeleri silmek için yeteri kadar vaktiniz ve enerjiniz var, peki sonuç? Çekyat yada kanepeleriniz yüzeyi kurumaya başladığında, silme esnasında ( ki sildim zannettiğiniz kanepe ve çekyatların sünger kısmını daha da kirli hale getirdiniz! ) sünger kısmına yerleşmiş kir yüzeye kusmaya başlar. Peki sildiğinizde temizlenmiş gibi görünen çekyat veya kanepeleriniz neden tekrar kirlendi? Nedeni; Kanepe ve çekyatlarınız daima yüzeyden kurumaya başlar ve daha nemli olan iç yüzeyin nemini dışarıya doğru çeker. Bu esnada içerideki nem yüzeye çıkarken kiri de beraberinde getiriyor. Bazen, ilk defa profesyonel bir hizmet sunan Çekyat ve kanepe Yıkama ekibimize müşterilerimiz, “Yıkama bitip, kuruduktan sonra tekrar kir kusma yapar mı?” şeklinde soru yöneltmektedir. Profesyonel kuvvetli vakum makinesiyle defalarca (sünger kısmındaki kir tamammen çıkana kadar) su püskürtüp tekrar çekilen kanepe ve çekyatlarınızda, ekibimiz malesef! kusacak kir bırakmamaktadır.

Önemli olan kumaşın temizlenmesi değil, kumaşın altındaki süngerin temizlenmesidir.Kumaşı süngerin aynası olarak düşünebiliriz.Yüzeysel temizlik ilk saatlerde temizlenmiş gibi görünebilir, fakat bir süre sonra süngerdeki kir kumaş yüzeyine çıkacaktır.İşte bu sebepten dolayı firmamız fırçalama sistemi ile çalışmaktadır.Tüm işlerimiz garantilidir. Yıkama işlemi bittikten sonra eğer çekyatlarınız yada kanepelerinizde kusma, kokma gibi sorunlar ortaya çıkarsa, ücretsiz geri hizmet sağlayıp tekrar yıkama veya para iadesini Garanti ediyoruz.

Kışın hava şartları sert geçse bile 12 ay boyunca  Çekyat ve Kanepe Yıkama Hizmeti sunmaktayız.

Çişli Çekyat & Kanepe Yıkama

İdrar lekesi ve kokusu büyük bir sorundur. Yerinde temizleme hizmetlerimizden diğeri de çişli çekyat – kanepe yıkama hizmetidir. Sizin belirteceğiniz uygun zaman dilimlerinde, rahatsızlık vermeden büyük bir titizlikleçişli çekyat – kanepe yıkama veçişli çekyat – kanepe temizleme işlerimizi yapmaktayız. Sunduğumuz hizmetler arasında yerinde çişli çekyat yıkama ve çişli kanepe temizleme işlemleri önemli bir yer tutmaktadır. Evlerde genellikle kullanılmakta olan çişli çekyat veya kanepelerinizi yerinde Güvenli , Garantili ve Hijyenik bir şekilde yerinde yıkayıp temizliyoruz. Çişli çekyat yıkama yada, çişli kanepe yıkama işlemine başlamadan önce, profesyonel tip vakumlu ithal makinelerimiz ile çekyat üzerindeki tozlar ve kaba pislikler bu makine yardımı ile alınır. Daha sonra çişli çekyat üzerinde bulunan lekeler için özel organik bazlı leke çözücüler ile çişli çekyat yıkama işlemine başlamadan önce çözdürülmesi sağlanır. Temiz su verilip, durulama yapıldıktan sonra, son olarak vakum gücü yüksek makinelerimizle çişli çekyatın vakumlaması yapılır ve üzerinde bulunan kir, leke, bakteri ve mikroplar artık vakum makinemizin haznesinde hapsolur.

Call Now ButtonHemen Arayın